П`ятниця, 06.12.19, 04:46 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Не словом, а ділом

Благодійна акція від психологів УжНУ припала до душі ужгородцям та гостям міста

25 квітня на площі Театральній відбулася акція на підтримку дітей із синдромом Дауна. Студенти-психологи спільно зі своїми викладачами влаштували концерт для ужгородців і гостей міста. Всі охочі мали змогу долучитися до різноманітних психологічних тренінгів, взяти участь у цікавих конкурсах, отримати приємні подарунки.

Ідейним організатором святкового концерту, приуроченого до Всеукраїнського дня психолога, стала викладач кафедри психології УжНу, арт-терапевт, гештальт-консультант Наталія Воловар. За її словами, мрія про організацію такого заходу визрівала вже кілька років – підштовхнула подруга і колега Аніта Соскида.

Метою заходу є збір коштів для дітей із вадами здоров’я, популяризація психології, роз’яснення певних аспектів психології, невід’ємності її від життя людини.

Глядачі займалися пісковою арт-терапією з Анітою Соскидою, розмальовували камінці із Яною Регою, дізнавалися про себе більше через позитивну терапію з Марією Гичкою-Сидор, а також долучилися до створення плаката, який відбиває настрій Ужгорода.

Під час концерту перехожі також могли придбати сувенірну продукцію ручної роботи на благодійному ярмарку. Виготовляли її студенти спільно зі своєю академнаставницею Наталією Воловар. Крім цього, окремо були представлені генд-мейдові вироби, що їх створили діти з синдромом Дауна.

Студентки радо підхопили ініціативу своєї академмами й допомогли втілити її в життя. Першокурсники дуже активні, готові до громадської діяльності, стверджують викладачі.

Зі сцени лунали вірші, пісні, а найактивніші учасники ще й змагалися в різноманітних конкурсах. Переможці отримали подарункові сертифікати на індивідуальну консультацію з психологом. Ужгородці зацікавлено сприйняли цю подію: біля мольберта зібралася черга охочих поділитися своїм настроєм і залишити тут частинку себе, цікаві розглядали вироби з кавових зернят, пляшок, декорованих у стилі декупаж, прикраси з бісеру.

Володимир Гиря
Найбільшу популярність мав майстер-клас із малювання на камінні: діти навперебій вправлялися в художніх здібностях, а дорослі допомагали їм.

Заступник декана факультету суспільних наук з виховної роботи Володимир Гиря підсумовує: «Однозначно, що будемо проводити такі акції й надалі, тим більше, що вони вже стали регулярними. У нас є постійні стосунки з різного роду благодійними організаціями, налагоджуємо тісні контакти з окремими спеціалізованими закладами, де перебувають діти з особливими потребами. Для малечі часто потрібні насамперед не гроші, а увага та спілкування».

Ксенія Шокіна
Не словом, а ділом | 26.04.15 | Додав Шумицька | 845 | 0.0/0
Теги: психологи УжНУ, благодійна акція

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики