Вівторок, 28.01.20, 08:14 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » З Приймальної комісії

Охочих навчатися в найстаршому виші краю дедалі більшає

Сьогодні, 16 липня, в головному корпусі УжНУ триває 5-й день вступної кампанії. Охочих навчатися саме в цьому виші дедалі більше. Не виняток – факультети туризму та міжнародних комунікацій, фізичний та гуманітарно-природничий з угорською мовою навчання.

«На денну форму навчання факультету туризму та міжнародних комунікацій на основі повної середньої освіти подано 148 заяв на спеціальність «Туризм», на заочну – 25. Абітурієнти не лише із Закарпатської, а й зі Львівської, Миколаївської, Запорізької областей, навіть із Криму. Зокрема, Кримська школярка закінчила Ужгородський комерційний технікум, тепер хоче продовжити навчання у нас на факультеті», – ділиться інформацією відповідальний секретар факультету Леся Голомідова.

Юрій Гелеван

Юрій Гелеван із Хуста теж подавав заяву за спеціальністю «Туризм»: «Я вважаю, що ця професія найбільше мені підходить. У наш час вона є престижною. Але завжди варто підстрахувати себе, тому планую також подавати документи до Львівського державного екологічного політехнікуму».

Не гірша ситуація на фізичному факультеті. За 5 днів сюди надійшло 157 заяв, із них: на спеціальність «Фізика» – 53, «Прикладна фізика» – 17, «Мікро- та наноелектроніка» – 18, «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» – 30, «Система технічного захисту інформації» – 36.

Документи подавали й в електронному вигляді зі Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької областей. Приїжджали абітурієнти також із Сумщини, Кіровоградщини, Хмельниччини. Багато молоді може похвалитися золотими медалями та балами з фізики, вищими за 190.

Олексій Зверєв

«Я подавав документи на відділення системи технічного захисту інформації. Цікавлюсь обробкою інформаційних даних, тому й вибрав фізичний факультет. Планую також надіслати електронні заяви у Львівський політехнікум та Київський політехнічний інститут», – розповідає про свої плани абітурієнт Олексій Зверєв з Ужгорода.

Бакалавр Шандор Крон, колишній випускник Східноєвропейського слов’янського університету, хоче продовжити здобувати вищу освіту в УжНУ на гуманітарно-природничому факультеті з угорською мовою навчання або на англійській філології: «Східноєвропейський слов’янський університет має тільки ІІ рівень акредитації, тому ми здобуваємо диплом магістра або спеціаліста в інших вишах. Я вивчав угорську й англійську мови та літератури. Подивимося, як складеться ситуація далі: вибір залежить від рейтингової позиції».

Шандор Крон

«Загалом до нас надійшло 30 заяв. На заочну форму навчання подали документи тільки 2 абітурієнтів на спеціальність «Країнознавство», інші 28 – на денну, – інформує старший технічний секретар гуманітарно-природничого факультету з угорською мовою навчання Віктор Староста. – Виявили бажання стати істориками 4 осіб, фізиками – 7, математиками – 3, філологами – 8. Стосовно майбутніх країнознавців, то їх зареєстровано чотири. Але ситуація змінюється щогодини».

Незважаючи на 30-тиградусну спеку та іноді черги у приймальних комісіях, всі зберігають спокій та ввічливість. Число заяв до УжНУ сягнуло далеко за третю тисячу, а попереду ще три неповні тижні вступної кампанії. Залишається тільки побажати абітурієнтам успіху, головне ж – зробити правильний вибір.

Яна Тегза,

студентка відділення журналістики
З Приймальної комісії | 16.07.14 | Додав Lucky | 892 | 5.0/1

Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій


Рубрики розділу

Афіша [4]Незабаром [16]
Актуально [141]Акції [132]
Позиція [18]МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33]Студгромада [188]
Абітурієнт [84]Зблизька [88]
Наболіле [21]Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154]Компетентно [38]
Несподівано... [14]У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160]Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273]Презентації [167]
Екскурсії [113]Дозвілля [210]
Ініціатива [47]Перспективи [38]
Підсумки [40]Спорт [238]
Традиції [206]Зустрічі [210]
Вітаємо! [235]Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230]Студентська практика [66]
Студмістечко [8]Конкурси [117]
На замітку [6]З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9]Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49]Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2]Річниця [14]
Слава Україні! [9]Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91]The main news of university [12]
Подяка [8]Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13]Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3]Підсумки року [5]
Визнання [3]Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики