Понеділок, 20.03.23, 21:58 | Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Освітні новини

Скільки коштуватиме виготовлення документів про вищу освіту державного зразка?
21.05.15, 14:52
Скільки коштуватиме виготовлення документів про вищу освіту державного зразка?

​Відповідно до частини сьомої статті 7 Закону України «Про вищу освіту» вищі навчальні заклади виготовляють документи про вищу освіту, при цьому гранична вартість документів про вищу освіту державного зразка та перелік інформації, яка повинна міститися у документі про вищу освіту встановлюється Кабінетом Міністрів України.

На виконання вказаних норм Кабінетом Міністрів України ухвалено постанову від 31 березня 2015 р. № 193 «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка», якою:

  • затверджено перелік інформації, яка повинна міститись у документах про вищу освіту (наукові ступені);
  • встановлено, що гранична вартість виготовлення документа про вищу освіту державного зразка не повинна перевищувати двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34 гривні).

У зв’язку з численними зверненнями, які надходять до МОН України, щодо завищеної вартості виготовлення документів про вищу освіту державного зразка, з метою неухильного дотримання законодавства про вищу освіту, перший заступник міністра Інна Совсун запропонувала вишам до 20 травня 2015 року оприлюднити на офіційних веб-сайтах ВНЗ інформацію щодо вартості документа про вищу освіту державного зразка, який видається навчальним закладом.

За інформацією
освітнього порталу «Педагогічна преса»


P.S. На офіційному сайті УжНУ така інформація вже з’явилася.Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Категорія: Освітні новини | Додав: Путрашик
Переглядів: 653 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Ми у Facebook

Перейти до інших публікацій розділу

Освітні новини