Вівторок, 25.02.20, 15:31 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Здобутки і перспективи (183)

Сергій Нагін: «Рекрутер Google запропонував пройти співбесіду, коли я вчився в десятому класі»

Одна з найбільш очікуваних подій цієї весни – виступ команди УжНУ у фіналі Чемпіонату світу з алгоритмічного програмування, який відбудеться вже цього місяця у США. Вихід ужгородської команди до завершальної частини такого престижного змагання цілком закономірний, адже в нашому університеті сформована школа програмістів, які вже не один рік гідно представляють виш на міжнародному рівні.

Вони – наше обличчя | Переглядів: 1131 | Дата: 01.05.17

Побачив світ довідник «Видання Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень»
Вийшов у світ довідник «Видання Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень Ужгородського національного університету», видання друге, доповнене.
Новини | Переглядів: 313 | Дата: 10.03.17

Збірник «Туристичні об’єкти Закарпатської області» став підсумком міжнародного проекту з участю науковців УжНУ
2 березня 2017 р. успішно завершився спільний туристичний проект, у якому взяли участь кафедра туристичної інфраструктури і сервісу факультету туризму та міжнародних комунікацій і Центр інновацій та розвитку УжНУ. Результатом проекту стало видання збірника «Туристичні об’єкти Закарпатської області». У ньому уперше комплексно проаналізовано туристичні об’єкти всіх районів краю.
Новини | Переглядів: 420 | Дата: 10.03.17

Науковці УжНУ видали монографію «Інноваційний університет: концепція становлення і розвитку»
Вийшла друком монографія «Інноваційний університет: концепція становлення і розвитку» авторського колективу у складі Івана Артьомова, Ігоря Студеняка, Сергія Устича та ін. за загальною редакцією І. В. Артьомова.
Новини | Переглядів: 389 | Дата: 10.03.17

Іван Король: «Щоб почуватися щасливою, людина має жити по совісті, допомагати іншим»
У світі чисел і підрахунків він «свій». Там завжди все точно, зрозуміло, а якщо навіть щось не так, будь-коли можна написати формулу, яка допоможе вирішити проблему. «Я іноді ніч не сплю: все думаю над своїми розрахунками. А вранці встану, запишу, і якщо виходить – уже мені радісно. Я математик, розумієте?» – щасливо сміється завідувач кафедри комп’ютерних систем та мереж інженерно-технічного факультету, кандидат фізико-математичних наук, доцент Іван Король. І відразу додає: математики люди справді специфічні, не завжди зрозумілі іншим.
Вони – наше обличчя | Переглядів: 408 | Дата: 28.02.17

Монографію «Україна в системі європейської інтеграції» представила кафедра МЕВ
Професорсько-викладацький склад факультету міжнародних економічних відносин разом із закордонними колегами видали колективну монографію на тему «Україна в системі європейської інтеграції».
Новини | Переглядів: 295 | Дата: 28.02.17

Вийшов друком черговий випуск наукового збірника історико-релігійних студій
24 квітня минулого року Науково-дослідним центром історично-релігійних студій «Логос» Ужгородського національного університету було проведено Міжнародну наукову конференцію «Витоки Ужгородської унії, канонічне становлення Мукачівської єпархії та історична доля греко-католицьких церков ужгородської унійної традиції». Науковий захід приурочили до 370-ї річниці Ужгородської церковної унії.
Новини | Переглядів: 586 | Дата: 27.02.17

Богдан Булеца: «Нині маю важливу місію – передати свої знання»
Тисячі пацієнтів, незліченна кількість «Дякую!» за врятовані життя, а ще – півстоліття викладацької праціі, сотні студентів, понад 200 наукових статей… У 80-літній славний ювілей Богдан Булеца має що згадати. Лікар, доктор медичних наук, професор, завідувач курсу неврології на медичному факультеті, – він допоміг виховати цілу плеяду відомих фахівців. Серед них – і ректор Ужгородського університету Володимир Смоланка.
Вони – наше обличчя | Переглядів: 677 | Дата: 23.02.17

На Драгобраті триває шостий табір «Міжнародного молодіжного спортивного партнерства»
18 лютого розпочався шостий студентський табір в рамках завершального етапу реалізації українсько-словацького ґрантового проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» за підтримки Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують зимові види спорту (гірські лижі, сновборд) на гірськолижній базі «Драгобрат».

В Ужгороді науково-практичною конференцією підсумували проект «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»
Днями в приміщенні ужгородського готелю «Дружба» відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство». Він реалізувався для українських і словацьких студентів у рамках ґрантової угоди за підтримки Норвезького фінансового механізму.

1-10 11-20 21-30 31-40 ... 171-180 181-183

Ми у Facebook